KIBAGA Убава Поцинкуван за Полевање Може да - Декоративни 84oz Farmhouse Стил за Полевање Може да се со Лесно Прелива Преку Sprinkler Spout за Брзо и Лесно Растенијата Наводнување - ?

KIBAGA Убава Поцинкуван за Полевање Може да - Декоративни 84oz Farmhouse Стил за Полевање Може да се со Лесно Прелива Преку Sprinkler

Това е достапна
DEN 979.20
Количината на стоката:

Одличен Цвет Наводнување Може да : Ја KIBAGA наводнување канти за куќа растенија понуда за совршена големина за да се посветам на вашиот Внатрешен и Надворешен растенија и нека цвет; згора на тоа, со 84oz (2.5 литри) вода тенџере за растенија се исто така погодни за мали надворешна употреба.Траен Метал за Полевање Може да се : Изработени од екслузивно поцинкуван челик, вие целосно може да смета на издржливост на Farmhouse за полевање може да.Leakproof и ' рѓа-отпорни - на Kibaga наводнување лименки се сигурен градинарство другар.Супер Флексибилни Благодарение На Долго Spout Со Sprinkler Глава : Стигнат до виси или ѕид монтирани растенија со апсолутно не да се расправаме!Со функционална долго spout тоа е многу лесен за вода succulents или други houseplants со мека, прецизни и целни цел.Убава Ретро Дизајн : Нема потреба да се кријат овие растенијата наводнување лименки зад завеса!На поцинкуван наводнување тенџере, со својата уникатна форма и прекрасна завршница, станува софистицирана декоративни гем во вашиот дом - додадете некои гроздобер стил на вашиот ентериер.Удобно Ракување : Покрај напор фрлаат, удобен простор помеѓу ергономски справи и телото на наводнување може да го прави многу лесно да се рефил вода.На KIBAGA Houseplant за Полевање Може да се : Супер Практични & Врвен Дизајн.Нека вашиот растенија цвет со виталност и здравје - премија за полевање може со Kibaga е вашиот функционална алатка за вода вашите растенија и цвеќиња во стил.Со капацитет од 84oz (2.5 литри) вода тенџере за растенија е совршен за вашата houseplants, канцеларија цвеќиња, но исто така и за помали отворено градинарство употреба.Направен од висок квалитет на поцинкуван челик, нема рѓа Отворено и градинарски наводнување може да се трајни производи за долго време да дојде.Уморни од одлевање половина од вода додека се обидува да вода виси или ѕид монтирани растенија?Не со Kibaga за полевање може да се!Благодарение на долгата sprinkler spout тоа е навистина лесно да се постигне е тешко области и вода succulents, bromeliads, орхидеи и сите други убави растенија без да се расправаме на едноставен прецизни прелива.Farmhouse Дома Декор Совет - додадете малку ретро вибрации : Покрај својата функционалност и удобна рачка, селски поцинкуван вода исто така може да го прави голем декоративни објект.Дополнуваат вашиот зелена отворен простор со ова класично парче да се создаде елегантен нагласи во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата