Железо S Тип Куки Закачалка: Виси Куки S - Куки Украс Закачалка Rustproof Метал S во Облик на Метални Куки Клип Закачалки Птичји Кафез Куки за Дрво DIY Занаети Декорација

Железо S Тип Куки Закачалка: Виси Куки S - Куки Украс Закачалка Rustproof Метал S во Облик на Метални Куки Клип Закачалки Птичји

Това е достапна
DEN 378.96
Количината на стоката:

Одлична декорација, изгледа елегантен и стилски, и може да го зголеми убавината на вашиот дом или двор.На flowerpot кука се направени од издржлив железо.Совршен за градината, балкон, патио, дневна соба, ходникот, итн.Железо ѕид виси кука нема повеќе интерес и елеганција во вашиот дом или двор.Погодна за двете внатрешна и надворешна декорација.Таписерии и модерен дизајн на дополнителни шик и елеганција.Може да биде инсталиран во палубата мислења.Опис Железо S Тип Куки Закачалка : Виси Куки S - Куки Украс Закачалка Rustproof Метал S во Облик на Метални Куки Клип Закачалки Птичји Кафез Куки за Дрво DIY Занаети Декорација Карактеристики - Материјал : Железо Пакет Вклучувајќи 1 x кука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата