LED Тече Магнетни Полнење Кабел 3А Брзо Полнење, 3 во 1 ПРЕДВОДЕНА Тече Магнетни Полнење Кабел светне Сјајна Брзо Полнење Компатибилен со Micro USB,Тип C & iOS (Зелен)

LED Тече Магнетни Полнење Кабел 3А Брзо Полнење, 3 во 1 ПРЕДВОДЕНА Тече Магнетни Полнење Кабел светне Сјајна Брзо Полнење Компатибилен

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

Висок Квалитет : Високата жилавост, мека, трајни, и може да издржи повтори виткање и unplugment без дисторзија.Должина : 1.1 m / 3.6 ft.LED Светло:LED индикатор светлото може да ви помогне да најдете кабел повеќе лесно во темнината, на мека светла нема да се меша со вашиот сон.Исто така, може да ги красат вашата соба добро. 3 во 1 Полнење Кабел : Погоден како резервни полнење.Таа користи три различни USB порти, Микро USB / ТИП-C / IOS.Широк Апликации : Мулти-функција на полначот на кабли се компатибилни со повеќето паметни телефони.Совет : Ако имате било какви прашања, сервисот ќе ви одговори во рок од 24 часа, ве молиме почекајте трпеливо.Интерфејс : Микро USB, ТИП-C Должина : 1.2 m Применливи модели : општи Број на гранка конектори : една за три Карактеристики : Streamer Пакет : 1* кабел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата