SDDDS Божиќ Еленов Шапка Џуџе Gnome Кукла Украси Џуџе Елф Дома Декор ги Красат (Б)

SDDDS Божиќ Еленов Шапка Џуџе Gnome Кукла Украси Џуџе Елф Дома Декор ги Красат (Б)

Това е достапна
DEN 1279.20
Количината на стоката:

Gnome Кукла Украс/Жетва Фестивал Џуџе Кукла/Симпатична Елф Украси Големина е appx.11x9.5x26cm/33x74x10.23in.Декоративни симпатична gnomes телото се направени од мека чувствува, и брада се изработени од вештачко крзно.Тие се stitched цврсто и уредно.Дрвени бреза носот и пондерирана дното за дополнителна стабилност.Пондериран дното од него прави во можност да застане на своите сопствени.Ставете го во влезот, под денот на Вљубените дрво со тоа.Тој ќе биде празнична прилог на вашата полица & табела и домашна декорација.Овие gnome носи среќа за семејства и тоа се смета за добра среќа, додадете празник атмосфера во вашиот дом украси со оваа симпатична gnome кадифен украс.Gnomes стојат совршено на секој хоризонтална површина, тоа може да биде ставен на маса, полица, ноќната или фрижидер.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите омилени луѓе и вашите пријатели.Додадете уникатен и исклучителна декоративни сончоглед gnome на вашиот летото или да падне оркестарот.Опис : Карактеристики : Смешни дизајн на празникот на gnomes, целата симпатична изглед на мрзливи gnome ќе се популарни меѓу децата.Додавање на оваа мини кадифен gnomes во Божиќ декорација, тоа ќе ја направи нашата Божиќ партија повеќе смешни и око-фаќање.Може да се стави на полнети elf на маса, кревет, троседот, bookcase, полици, mantels..И ќе може да ги красат тоа како gnome дрво topper.Gnome чувари дома и да ги заштитат луѓето од несреќа.Тоа носи среќа на семејството.Подготовка на ова gnome кукла fulled на љубов кон вашите родители, деца, пријатели, соседи, тоа е навистина сериозен и пристоен.Спецификација : Тип : Gnome Кукла Украс Материјал : Памук + Не-woven Features : Gnome Кукла Украс, Gnome Џуџе Кукла, Симпатична Елф Украси Димензија : стан.11x9.5x26cm/4.33х3.74x10.23in Боја : Како на сликата покаже Стил : A, B (изборен) Број : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Gnome Кукла Украс.

Клучни карактеристики

Type:
Gnome Doll Ornament
Material:
Cotton + Non-wovenFeatures
Dimension:
app.11x9.5x26cm/4.33x3.74x10.23in
Color:
As picture show
Style:
A, B (optional)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pc x Gnome Doll Ornament :

Слични производи во категоријата