CABASAA Правоаголна Колонист Тенџере, Колонист Кутија за Маса или Прозорец Sill Planters Затворен, од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни Долго Колонист (Црна)

CABASAA Правоаголна Колонист Тенџере, Колонист Кутија за Маса или Прозорец Sill Planters Затворен, од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни

Това е достапна
DEN 527.52
Количината на стоката:

✅ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од дебела не ' рѓосувачки челик 304 одделение. На челик е прав обложени да бидете сигурни дека тоа не нула или исчезнат, додека е надвор.Вклучени гумени влошки обезбеди зголемена стабилност.Лесен за одржување и чистење на БОЈА : Црна. ✅СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Димензија е 15,7 X 3,15 X 3,38 Инчи.Големината на колонист кутија може да се користи на прозорецот sill, публикации, маса, или било кој агол полица.Без дренажа дупки.Растенија НЕ се вклучени. ✅СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН и УБАВИ ПОДАРОЦИ : Со еден минималистички дизајн и домот, бои, нашата правоаголна колонист се совпаѓа со ентериерот на вашиот дом.Нашите правоаголна колонист одличен подарок за личноста која сака вкусен и совршен подарок за секоја прилика на годината. ✅ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : : Покрај се користи за да биде растенијата место затворен и отворен, можете да го користите за чување кутија или décor вашиот дом. ✅100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Правоаголни Колонист Тенџере доаѓаат со 100% пари гаранција за враќање на, без прашања праша.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви ги даде вашите пари назад!Кликнете на "Додади во Кошничка" и "Купи сега".Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата