Океанот Светилник Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето Телефони, Таблет и Случајот

Океанот Светилник Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето Телефони,

Това е достапна
DEN 287.52
Количината на стоката:

Подобрување На Телефон Зафат : Телефонот Ѕвони Зафат Има Уреди Цврсто, Го Спречува Вашиот Телефон Од Намалувањето & Го Намалува Ризикот Од Кражба, Додека Сте Оперативни Телефонот Или Со Земање Photoes.Силна Adhesiveness Прст Прстен Зафат : Висока Вискозност, Силно Лепливи Adhensive Прави Сигурни Прстен Биде Цврсто Прикачен На Задната Страна На Вашиот Телефон/Таблет.На Неколку Леплива Остатоци Лево По Detaching Може Да Се Избрише Надвор Од Триење На Алкохол Лесно.Мулти-Функционални Телефонот Стои : Може Да Се Користи Како Прстот,Автомобил Планината Носителот,А Потпирачот И Кабел Winder.Не Само Спречите Телефонот Да Падне Од Раце,Но Исто Така Бесплатно Вашите Раце Кога Го Користите Вашиот Мобилен Телефон.Флексибилни Ротација : Телефонот Зафат Поддржува 360 Степен Ротација И 180 Степен Нервира.Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли.Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Филмови И Видеа.Подобрување На Вашиот Една Рака Операција Искуство : Можете Да Го Користите Вашиот Уред Со Само Една Рака Лесно И Безбедно.Компатибилен Со Било Кој Паметен Телефон.Стандард Логистика Превоз 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз 5-12 Дена. 360 Степен Ротација Iphone Прстен Holder Versatile Телефон Носител Е Направен Од Високо-Квалитетни Пластични (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Карактеристики 360° Ротација И 180° Foldability Која Обезбедува Различни Агли За Гледање.Prefect Решение Да Го Држите Телефонот И Од Лизгање Или Намалува Во Секоја Ситуација.Можете Да Ги Користите За Да Го Држете Вашиот Телефон Додека Во Преполн Автобус Или Подземна Железница.Исто Така, Можете Да Поставите Тоа Удобно Во Вашата Канцеларија Биро, Кујна Контра Или На Маса, Додека Гледате Филмови, Слушате Музика, Ставање На Шминка, Остварување На Видео Повик Или Дури И Играње Игри.Употреба Method1.Површината Сува Тоа Целосно.2. Излупете Исклучување На Заштитната Хартија.Не Допирајте На Лепило Површината.3. Притиснете Прстен Носителот Против 10 Секунди.4. По 3 Часа Виси Тешки,Ефектот Е Многу Подобро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата