Bsdhjguyjuljt Ѓубре За Отпадоци Притиснете Тип Desktop Trash Може Да Мини Биро Мали Складирање Бин Домаќинство Спална Соба Со Кревет Кревет Отпадна Хартија Кошница (Боја : Сива)

Bsdhjguyjuljt Ѓубре За Отпадоци Притиснете Тип Desktop Trash Може Да Мини Биро Мали Складирање Бин Домаќинство Спална Соба Со Кревет

Това е достапна
DEN 933.60
Количината на стоката:

▲Овие правоаголна конзерви со вграден-во рачки се совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали простори; Тие навивам погодно во мали празни места или во близина на тоалет. ★Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба. ★Совршен за чување на вашите малечки омилен блокови, автомобили, препарирани животни и други играчки. ★Исто така одлична за dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers. ★Да зачувате простор, направи кујната чиста чисти.Функција : Складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата