Инспиративни Берберот Црна Ајкула Мрежа Нараквица, Се Типот на Берберот Ќе Сакаат да Работат со, Најдобриот Роденден за Берберот

Инспиративни Берберот Црна Ајкула Мрежа Нараквица, Се Типот на Берберот Ќе Сакаат да Работат со, Најдобриот Роденден за Берберот

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Рачно изработени Врежани Хривнија за Берберот.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како што е Денот на Вљубените, Денот на Таткото, денот на Благодарноста, Божиќ, родендени, годишнини или.Оваа нараквица мерки околу 23 сантиметри во должина и е прилагодлив.Ова го прави универзална големина, безвременски, рачно изработени ремек-дело што може да ги собере некој зглоб.Овој безвременски бразлетна е целосно рачно изработени; пакувани во некоја исклучителна торба од највисок квалитет.Тоа е изработен од црна нерѓосувачки челик, високо отпорна на ' рѓа, корозија, и tarnishing.Ние чест една година производителот гаранција.За нас, тоа е или 100% задоволството на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари во целост.Значајно црна изработен од нерѓосувачки челик хривнија за Берберот.Ова е специјален подарок за Бербер, кој може да го земе тоа каде и да одат тие.Оваа прекрасна порака врежани бразлетна е совршен за многу наврати.Издржливи и модерен, ова го прави за совршен модни додатоц.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата