EuisdanAA Виткање Поддршка Зглоб на Мебел и Декоративни Кутија со Капак Шарки Бронза на Ѕвонење 104mmx32mm 4 Парчиња(Soporte Plegable Bisagra Muebles Caja Decorativa Tapa Bisagras Tono Bronce 104mmx32mm 4 Piezas

EuisdanAA Виткање Поддршка Зглоб на Мебел и Декоративни Кутија со Капак Шарки Бронза на Ѕвонење 104mmx32mm 4 Парчиња(Soporte Plegable

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Укината Големина : 104 x 32-милиметри / 4.09" x 1.26" (L*W).Отвори Големина : 210 x 32 x 1mm / 8.27" x 1.26" x 0.04" (L*W*H).Монтажа Дупка Големина : 3.5 mm / 0.14" (D); Главна Боја : Бронзени Тон; Тежина : 103g.Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ на врати, прозорци, кутија итн.(Adecuado став armario oficina de en каса, armario, armario, puertas де escaparate, ventana, caja, итн.Пакет Содржина : 4 x Виткање Поддршка на Шарки, 16 x Монтажа Завртки.(Contenido del paquete : 4 bisagras де soporte plegables, 16 tornillos де montaje.Euisdan AA Виткање Поддршка Зглоб на Мебел и Декоративни Кутија со Капак Шарки Бронза на Ѕвонење 104mmx32mm 4 Pcs Descriptions : *180 степен ротирачки?зглоб, прилагодување на степенот сакате да ја отворите.*Полиран бронза на ѕвонење метална кутија виткање зглоб, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.*Погоден за домашна канцеларија ковчегот, плакар, кабинет, приказ на врати, прозорци, кутија итн.*Лесно да се инсталира со завртки.Монтажа завртки се вклучени.Опис на Spanish Soporte Plegable Bisagra Muebles Caja Decorativa Tapa Bisagras Tono Bronce 104mmx32mm 4 Piezas Tamaño plegado : 104 x 32 mm / 4.09" x 1.26" (L * W).Tamaño abierto : 210 x 32 x 1 mm / 8.27" x 1.26" x 0.04" (L * W * H).Tamaño del orificio де montaje : 3,5 мм / 0,14" (D); Боја на директорот : tono bronce; Peso : 103g.Adecuado став armario oficina de en каса, armario, armario, puertas де escaparate, ventana, caja, итн.Contenido del paquete : 4 bisagras де soporte plegables, 16 tornillos де montaje.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата