ARRMA Челик Turnbuckle, M5x50mm Сребро (2): EXB, ARA330663

ARRMA Челик Turnbuckle, M5x50mm Сребро (2): EXB, ARA330663

Това е достапна
DEN 1141.68
Количината на стоката:

batterychemistry_Li Po, mpn_ARA330663, type_RCS-AR-ДЕЛОВИ.Овие висока цврстина Челик Turnbuckles се совршена замена дел за вашиот ARRMA vehicle Features : Изработени од високо квалитетен тешки-должност челик материјал - Трајни сребро површина додава кул ARRMA изгледа на вашето возило - M5 теми на секој крај, со еден лево-страна тема и на други со десната рака тема, дозволи за суспензија геометрија на вредноста, без отстранување од возилото - 5мм квадратни дел во центарот на turnbuckle за усогласување клуч fit Includes : 2 x Челик Turnbuckle М5 x 50mm (Сребрена).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата