Дек Јамка Рака, Морски 5Pcs Мали Подлога Око Вратоврска Надолу 5mm за 1/16in‑1/2in Челичното Јаже за Кану за Чамец

Дек Јамка Рака, Морски 5Pcs Мали Подлога Око Вратоврска Надолу 5mm за 1/16in‑1/2in Челичното Јаже за Кану за Чамец

Това е достапна
DEN 2210.40
Количината на стоката:

Нема на Острината Рабовите : нема на острината на рабовите, со што ќе не фати облека, јажиња, карго, риболов линии, итн.Силна Отпорност на Корозија : Направени од добри материјали од 316 од не ' рѓосувачки челик, која има силна отпорност на корозија и не рѓа.Погоден 1/16in‑1/2in Челичното Јаже Дијаметар : ширина на дршката е 5mm, вкупната должина на циклусот е 48mm, погодна челичното јаже дијаметар е 1/16in‑1/2in.Држење И Одредување на Објекти : Дек јамка е многу погоден за држење и одредување на објекти, како бродови, bimini врвот, кајаци, кану местење, итн.Лесен За Инсталација : Дојде со мали димензии, лесно да се инсталира, само да се стави на око подлога во саканата позиција, а потоа се утврдат завртки.Функција : 1. Погоден 1/16in‑1/2in Челичното Јаже Дијаметар : ширина на дршката е 5mm, вкупната должина на циклусот е 48mm, погодна челичното јаже дијаметар е 1/16in‑1/2in2. Силна Отпорност на Корозија : Направени од добри материјали од 316 од не ' рѓосувачки челик, која има силна отпорност на корозија и не rust3. Нема на Острината Рабовите : нема на острината на рабовите, со што ќе не фати облека, јажиња, карго, риболов линии, итн.4. Лесен За Инсталација : Дојде со мали димензии, лесно да се инсталира, само да се стави на око подлога во саканата позиција, а потоа се утврдат screws5. Држење И Одредување на Објекти : Дек јамка е многу погоден за држење и одредување на објекти, како бродови, bimini врвот, кајаци, кану местење, итн.Спецификација : Предмет Тип : Дек Loop Material : Нерѓосувачки челик 316 Uses : Многу погоден за држење и одредување на објекти, како бродови, bimini врвот, кајаци, кану местење, итн.Се Справи Со Ширина : Прибл. 5mm / 0.2 in Total Должина : Околу. 48mm / 1.89 in Installation Дупка со Дијаметар : Прибл. 5mm / 0.2 in Suitable За Челичното Јаже Дијаметар : 1/16in-1/2in Пакет Листата : 5 x Палубата Јамка.

Клучни карактеристики

Item Type:
Deck Loop
Material:
Stainless steel 316
Uses:
Very suitable for holding down and fixing objects, such as boats, bimini top, kayaks, canoe rigging, etc.
Handle Width:
Approx. 5mm / 0.2in
Total Length:
Approx. 48mm / 1.89in
Installation Hole Diameter:
Approx. 5mm / 0.2in
Suitable For Wire Rope Diameter:
1/16in-1/2in
Package List:
5 x Deck Loop :

Слични производи во категоријата