Ноктите Tokusa шише Hasami ware Јапонски керамички.

Ноктите Tokusa шише Hasami ware Јапонски керамички.

Това е достапна
DEN 1044.00
Количината на стоката:

Превозот цената е вклучена да U. S. и МОЖЕ да се од Јапонија.Тоа обично трае 7-14days за deliverly.Големина : Width6.5cm X Depth6.5cm X Height16cm Capacity275cc Тежина 220g.Hasami опрема е Јапонски керамичка индустрија.Предмети се испраќаат 3-5 дена по плаќање е потврдено.Брод од Јапонија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата