Ќебе. Унисекс Бебе Кадифен Ќебе. со Божиќ Декорација на Моделот Една Големина

Ќебе. Унисекс Бебе Кадифен Ќебе. со Божиќ Декорација на Моделот Една Големина

Това е достапна
DEN 1295.76
Количината на стоката:

Производ Перформанси Овој Божиќ Ги Красат Бебе Ќебе Е Направен На Кадифен Ткаенина, Една Страна Е Густа Peasy Ткаенина, На Другата Страна Е Мека, Кожата-Пријателски, Удобно И Дише Кадифе.Дизајн Опис Полна-Ширина Еден Двострано Печатење, 100% Полиестер.Применливи Сценарија Во Прилог Да Бидат Ставени Во Шетач Или Креветчето За Бебето Да Спие, Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Ќебе.Инструкции За Перење Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Ниска Температура Сушење Или Природни Воздух За Сушење.Поради Различни Мерни Методи, Грешка Во Рок Од 0.5 Инчи Е Нормално.Ова Бебе Удобност Ќебе Е Направен Од Мек Кадифен Ткаенина.Три-Димензионални Смисла На Кадифен Може да ги Смири Бебето Спиење И Во Исто Време Стимулира Бебето Е Интелектуален Развој.Тоа Е Мека И Нежна, Безбедно Да Се Користи, И Дава Бебиња Безбедно Малку Светот.Нашите Кадифен Ќебиња Се Дизајнирани Со 100% Полиестер Полна-Ширина Еден Двострано Печатење.Постојат Многу Начини Да Се Користи : Се Стави Во Шетач, А Креветчето, Ќебе, Бања Пешкир, Итн.!Лесно Да Се Грижи : Машина Перат, Покрај Тоа, Тоа Останува Мека После Секое Миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата