FINREZIO 12Pairs Нерѓосувачки Челик Мали CZ Студ Обетки за Мажи Жени Мал Диск Топката Обетки Поставите Кубни Циркони Studs за Усна Tragus ' Рскавица Уво Пирсинг Накит

FINREZIO 12Pairs Нерѓосувачки Челик Мали CZ Студ Обетки за Мажи Жени Мал Диск Топката Обетки Поставите Кубни Циркони Studs за Усна

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【ОБЕТКИ КОЛЕКЦИЈА】 Една Цел Вклучувајќи 12 Парови Различен Стил Мали Студ Обетки,Црна, Сребрена-тон и се Искачи злато 3 Бои може да биде Избор.Различни Стилови се Совпаѓаат со Вашето Секојдневно Носење Потреби, Прекрасен Студ Обетки во Разумна Цена,Заслужуваат да се Купи. 【МАТЕРИЈАЛ】 Направени од 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик, ,Здрава Материјал, Голема Electroplating Процес,Минатата Боја Задржување.Високо Полиран Површина,Удобен за Носење. 【СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА】Топка Големина : 2 MM; CZ Големина : 2 MM; Диск Големина 3ММ.Обетки Мерач Сите Во 20 G(0.8 MM) .Лесно да се Прилагоди,Погодно да се Стави На и полетување. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】Мода Мали Студ Обетки Се на Мода Луѓе Избор.Може да се Претстави како Подарок За Роденден, Годишнина, Празници, Дипломирањето, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Пратилки за Секој Што се Грижи. 【Без РИЗИК ГАРАНТИРА】 Кога Ќе го Добиете Производот во Рок од 365 Дена, Ако Не сте Задоволни Со Нашите Производи, Контактирајте со Нас во Секое Време, Ние Ќе Ве вратиме повторно во Рок од 24 Часа се Обидуваме се потрудиме да се Направат Нештата Десно.Ние Само се Надевам дека Ќе Имаат Пријатен Шопинг!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата