EWRTM Tyrannosaurus Автомобил Играчка Корисни Универзална Забава Притиснете Слајд Tyrannosaurus Јајце Автомобилот Играчка На

EWRTM Tyrannosaurus Автомобил Играчка Корисни Универзална Забава Притиснете Слајд Tyrannosaurus Јајце Автомобилот Играчка На

Това е достапна
DEN 206.88
Количината на стоката:

Тоа ќе излизгајте го напред кога притискање на овој производ, тоа е многу погоден за децата да си играат.производ карактеристики со преносни со помош на своите лесни тело и компактна големина.Со донесувањето на живописни бои и симпатична изглед, тоа лесно ќе го привлечат децата внимание.безбеден и сигурен материјал го прави рака се чувствува мазна, така што бебето може да се игра со леснотија.Пластичен материјал го прави лесен и еко-пријателски.Должината на производот е 6cm, ширината е 6cm и висина е 10cm.Оваа батерија-слободен играчка е погодна за деца, подароци, забава, итн.Спецификации : Сигурен и безбеден материјал го прави рака се чувствува мазна, така што бебето може да се игра со леснотија.Тоа лесно ќе го привлечат децата внимание, бидејќи со живописни бои и симпатична изглед дизајни.Кој светла боја и симпатична изглед, децата ќе се здроби на овој производ.Безбеден и сигурен материјал го прави рака се чувствува мазни, па деца може да се користат со доверба.Безбеден и сигурен материјал го прави рака се чувствува мазна, така што бебето може да се игра со леснотија.Децата ќе се здроби на овој производ благодарение на нејзината светла боја и симпатична изглед карактеристики.Карактеристики : Компактна големина и лесни тело се направи производ лесен и удобен за носење.Притиснете и тоа ќе излизгајте го напред, децата ќе биде возбуден за да ја имаат оваа играчка.Притиснете и тоа ќе излизгајте го напред, тоа е многу компатибилни со децата да си играат.Овој производ е лесно да се носат, бидејќи производот е со компактна големина и лесни тело.Оваа батерија-слободен играчка е погодна за деца, подароци, забава, итн.6cm x 6cm x 10cm/2.36" x 2.36" x 3.94" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Притискање на Играчка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата