Golden Retriever Со Есенски Лисја Drawstring Торба Лесни Sackpack Пешачење Daypacks Секојдневен Daypacks Спорт Плажа Daypack за Жените Девојка Мажите Дете

Golden Retriever Со Есенски Лисја Drawstring Торба Лесни Sackpack Пешачење Daypacks Секојдневен Daypacks Спорт Плажа Daypack за Жените

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Материјал : Висок квалитет на оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза со прилагодливи дебели рамо ремени, дише и удобно.Големина : 1 Pc Sackpack/ Ранец, 14" X 18.5" / (X 35cm 47cm), се доволно големи за да вашата дневна елементи и оптимална за која било внатрешна или надворешна активности исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Доволно Простор : еден главната преграда за вашиот тренингот опрема, спортска опрема сака облека, чевли, крпа, ipad, учебници, секојдневно материјали, итн., 2 пред патент џебови за клучеви, пари, мобилни телефони и мали предмети , 2 странични џебови дизајниран за мали спортови шише и чадори.Стилски & Трајни : Нашата Салата Вреќа Пакет се Достапни во Повеќе Различни Бои и теми, поддршка изменуваат,Уникатен ранец те прави outstand во преполната!.Occassion : Нашата Drawstring Ранец или Неформални String Торба се Унисекс и Одговара за Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Лаптоп, Лаптоп, преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг, Џогирање, Салата Спортски или Училиште ЈП Лекција.OREZI Drawstring торба лесен салата sackpack за јога отворено спортска Торба 18"* 13.8" Направена од премиум квалитет на Отпорност на Вода оксфорд ткаенина материјали.Повеќе Простор за Складирање Ние дизајниран повеќе простор џебови за различни продавница цели како што се книги, облека, чевли, шише, паричник, копчиња, телефон и така натаму.Голем капацитет и лесно да се носат и чисти,силни и издржливи, Добро за Мажите и жените кога Рекреација и Забава или Спорт, отворен,Тоа е добро за одење Куче Rrunning Качување Пешачење Одмори Велосипед вози за Салата и слично,Назад на Училиште,Риболов,Фитнес Патување идеален за повеќето Отворено Спортски активности.Останете Организирани Кога сте во потрага за удобен торба drawstring ранец се начин да се оди.Оваа спортска торба доаѓа со надворешна zippered џеб за клучеви, пари, мобилни телефони, и повеќе.Тоа е спортски ранец ви треба!Совршен Подарок Ако сте во потрага за забава присутна за да се даде во канцеларија партија, слатка роденден баш, или во некои важни фестивали, овој ранец може да биде одличен подарок за вашите пријатели или семејството.Тоа е исто така изводливо, па трајни, и толку слатки, што едноставно не може да тргне наопаку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата