HOOBUY Печатени Троседот Покрие Водат Каучот ги Покрива Троседот Slipcovers за 3 Перница Каучот со Две Слободни Перница Случај (3 Седишта/Голем 2 Седишта)

HOOBUY Печатени Троседот Покрие Водат Каучот ги Покрива Троседот Slipcovers за 3 Перница Каучот со Две Слободни Перница Случај (3

Това е достапна
DEN 935.76
Количината на стоката:

92% Полиестер/8% Spandex. ღღღBONUS : за Да ја Изразиме Нашата Благодарност за Клиентите, Секој Троседот Slipcover Има Вклучени Две Слободни Pillowcase во Пакет. ✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ ТКАЕНИНИ : Направен од 92% полиестер и 8% spandex ткаенина која е еко-пријателски, трајни и стилски. ✔ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Како што е прикажано во мерењето водич слика, нашите slipcover одговара за двојка широк од 50" на 63", 3 Седишта Троседот од 64" на 82", 4 Седишта Троседот од 83" да 114" [ЗАБЕЛЕШКА : ве МОЛИМЕ ОСИГУРАЈТЕ се дека ВАШИОТ ТРОСЕД ДОЛЖИНА ВКЛУЧЕНИ потпирачи за раце. ]. ????ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Следете ги Инструкциите на екранот се прикажува слика, ќе немаат проблеми во инсталирање.МАШИНА ПЕРАТ : Машина за миење со ладна вода.Нежно циклус и собори сува ниска топлина.Не белење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата