Ноќта на вештерките Аутизам Свеста Транспарентен Decal, Тоа е во Ред да се Биде Малку Различен, ноќта на Вештерките Автомобил Налепници, Транспарентни Винил Автомоби?

Ноќта на вештерките Аутизам Свеста Транспарентен Decal, Тоа е во Ред да се Биде Малку Различен, ноќта на Вештерките Автомобил Налепници,

Това е достапна
DEN 314.40
Количината на стоката:

✅ [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Ние ги користиме 100% Високо-квалитетни пластични со висока издржливост и водоотпорен.Лесно да Лупам и се Држи на decal во различни места без да остават леплива остатоци. ✅ [ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ - ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ] Нашата Decal доаѓа во различни големини 6 x 9, 8 x 12 или 10 x 14 инчи.Тоа е совршен за да се примени ги на автомобили, ѕидови, камиони, гардероби, windows, телефон случаи, лаптопи, поштенски сандачиња, стакло или било каква мазна површина. ✅ [ГАРАНЦИЈА] Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања или проблеми со производот, како на пример : ДИЗАЈН ГРЕШКА, ЛОШ КВАЛИТЕТ, ОШТЕТУВАЊЕ за ВРЕМЕ на ПРЕВОЗОТ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете ЗАМЕНА или ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ НА средствата.Ние ќе се обидеме потрудиме да се приспособат на секој непријатности и проблем е што нашите клиенти се сретне со големо внимание. ✅ [ПОВЕЌЕ ДИЗАЈНИ] Ние со гордост 100% ПЕЧАТЕНИ & ИСПРАТЕНИ ОД САД!Ако ви се допаѓа дизајнот на оваа decal, можете да кликнете нашиот бренд име за да погледнете повеќе кул дизајн за автомобилски додатоци, јас сум сигурен дека ќе уживате. ✅ [ШОПИНГ СОВЕТ] Купување на 2 производи или повеќе во исто време ќе ви заштеди доста голем број на такси превозот.Прилагодено decal може да додадете специјални допир што го прави разлики на вашиот имот.Тоа е погоден за автомобили, ѕидови, камиони, гардероби, windows, телефон случаи, лаптопи, поштенски сандачиња, стакло или било каква мазна површина.ОБЈЕКТОТ ФУНКЦИИ - Овие се изработени од високо квалитетни пластични кои се трајни, водоотпорен.- Печатени сликата е јасна за да се обезбеди нема боја е избледена.- Транспарентна позадина.- Лесно да лупам off.ПРЕВОЗОТ - Производство на време : 7 дена.- Превозот време : 4-7 дена.Понекогаш, тоа ќе потрае подолго, поради дестинацијата и обем на работа.Поради одредени празници во САД, како и на меѓународно ниво, особено во шпицот сезони, наредби може да потрае подолго за да се испрати надвор.Се врати И ВРАЌАЊЕ POLICYWe сме посветени на обезбедување на вас со апсолутно најдобрите производи и да се среќни да го прифати враќање на средствата.На презентација на оригинална фактура, што им овозможи да се вратат поради следниве причини : - Дизајн грешка : погрешна дизајн во споредба со информациите обезбедени од страна на клиентите на нашиот сајт.- Лош квалитет : матно image/print.- Оштетување за време на испорака.Ние не наплата или размена во следниве случаи : - Вашата цел не пристигне поради субјективни причини (јас.e.не се дома да се добијат со цел, обезбедување на погрешен превозот адреса, не подигање на пакети што се праша).- Вашата цел не пристигне поради објективни причини надвор од нашата контрола (јас.e.на царинските вашата земја не се јасни, природна катастрофа, на систем за следење покажува ""пренесат"", се изгуби по се испраќаат во вашето поштенско сандаче).- Во случај повеќе од 20 дена откако ќе ја добиете вашата предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата