20 Долго Ноктот Клип конска опашка Продолжување Drawstring Кадрава Лажни Вилица Hairpiece Коса Парче Брановидна Висока Пони Опашки Синтетички Влакна, за Жени, Девојки Црна

20 Долго Ноктот Клип конска опашка Продолжување Drawstring Кадрава Лажни Вилица Hairpiece Коса Парче Брановидна Висока Пони Опашки

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

❤【Материјал】 : црна конска опашка проширување е направен од висок квалитет на високи-температура отпорни на топлина синтетички влакна, повеќе физички и мека. ❤【Функција】 : 21 инчи(За 55cm) , Губење на тежина : 170g (со ноктот).Текстура : кадрава.Без пролевање, не tangles, мека и свиленкаста, еднократно, перат. ❤【Предност】 : На ombre кадрава коса конска опашка е природен навивам, светлината удира целосна и енергичен.Премиум квалитет клип ноктот конска опашка коса екстензија за инстант коса трансформација!Слободен проток на јачината на косата, па свиленкаста и мазна тоа се движи и да се чувствува како човечка коса. ❤【Лесно да се носат】 : Отворете го ноктот, се повлече на вашата коса во конска опашка и клипот што над вашиот вистински пони опашка, трансформирање на вашиот изглед во секунди.Едноставен и лесно да се стави на секогаш кога ви треба брз коса екстензија.Идеален за секојдневна употреба и некои особено прилика. ❤【Широко применливи】 : Лесно да се носат, совршен за свадби, партии, cosplay, карневал, ноќта на Вештерките, пантомимичари, концерти, темата партии, кои датираат, секојдневна употреба и сите други прилики.Специјално дизајнирани клип затворање за безбедна носат.Започнете со вашите природни фризура и да ја поправите тоа до висина што треба.Промените вашиот фризура лесно, брзо и лесно.Згодна долго конска опашка која беспрекорно се обвива околу го прави нов изглед.Додадете инстант должина, јачина на звук и стил на вашата коса.На PURELUCA конска опашка екстензии за женска коса која ви помогне да ја промените вашата едноставен стил, со додадени коса дебелина, fluffiness, и должина.Дали сакате да имате меки и шармантна кадрава конска опашка?.Не чекајте!.Ние не може да дочекам да те видам вашата насмевка, вашата прекрасна кадрава конска опашка и вашиот секси фигура.Специјално дизајнирани клип затворање за безбедна wear Start со вашата природна фризура и да ја поправите тоа до висина ќе need Change вашата фризура лесно, брзо и лесно.Лесен, Не Груб, Без Мирис, Мазна, Цврста, Сјајна и Свиленкаста, Компактен, Многу Мек, Не е Лесно Да се Одделат.Згодна долго конска опашка која беспрекорно се обвива околу го прави нов изглед.Додадете инстант должина, јачина на звук и стил на вашата коса.Погодни Прилики : секојдневна употреба, ноќта на Вештерките, концерт, модна ревија, тема партија, свадба, запознавање итн.Исто така, ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, љубовници и семејства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата