Една Мечка Смешни Свињи Складирање Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот Слој со Цврсти Рачки за Детска Градинка Ќебе

Една Мечка Смешни Свињи Складирање Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот Слој со Цврсти

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【ПОСТАБИЛНА】Нашите складирање кошница е фиксна во целиот калем, и поголеми дното подобрува стабилноста на чување на кошница.Тоа не ќе пропадне, кога многу на облека се вчитува. 【СВИТЛИВА】Нашите Една Мечка складирање торба може да биде укината.Кога се користи, се тресат тоа рамна и место каде што тоа е потребно.Кога не ви се потребни нив, може да се свитка нив се појавува во аглите без преземање на екстра простор. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】На расклопна кантите се изработени од платно, еколошки, лесно да се чисти, издржливи, и не е лесно да се деформирани.На ѕидот е обложен со бело ЈП ткаенина, која е идеална за складирање на вашите сѐ и сешто. 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】20in x 14in, огромен простор може да ги зачувате вашите книги, списанија, играчки, облека, бебе материјали, ќебиња, украси, канцелариски материјали и други дребулии.Засилен памук јаже се справи прави транспорт на полесно и поудобно. 【OCCASINOS】Совршен за декорирани соби, спални соби, бањи, комунални соби, детски соби, градинки, дневни соби, плакари, спални, станови, апартмани, перење, тоалет, па дури и на трупот на возилото, кои се многу погодни за живот, може да се задржи дома чисти.Спецификации: Материјал : Платно.Димензии : 20in x 14in.Тежина : 60g.Чистење метод : Рака мие.Пријателски потсетник: Ние обезбеди 100% задоволителен квалитет и услуга.Ние сме постојано следење на добар клиент искуство како примарна цел.Една Мечка продавница обезбедува DIY лични прилагодувањето и други функции.Доколку имате потреба, можете да не контактирате преку е-маил.Нашите Една Мечка продавница нуди разни таписерии, високо-квалитетна домашна декорација и дневни потреби да ги красат вашата соба добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата