Metabo 627143000 Дрво дупчалка со спирална бургија вежба малку 20x460

Metabo 627143000 Дрво дупчалка со спирална бургија вежба малку 20x460

Това е достапна
DEN 1006.56
Количината на стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Дрва дупчалка со спирална бургија малку со авто-centring тема совет и груба машина.Идеален за дупчење на длабоки дупки во тврди и меки дрво.особено греди.METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на металската индустрија и метал занаети, градежни занаети и реновирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата