Фотографот Камера Ранец Камера Ранец Водоотпорен Анти-Кражба Платно Ретро Модата Дигитална Камера Торба Голем Капацитет Камера Торба (Боја : Каки, Големина : 40X18X30CM)

Фотографот Камера Ранец Камера Ранец Водоотпорен Анти-Кражба Платно Ретро Модата Дигитална Камера Торба Голем Капацитет Камера Торба

Това е достапна
DEN 4634.16
Количината на стоката:

Камерата големина и тип на камера додатоци што се носи за заштита на камерата и додатоци подобро.Голем капацитет : лесно да се носат, оптимална големина на камерата ранец е 40 * 18 * 30 см, има доволно простор да ги сместат сите ваши опрема, и постои посебен лаптоп за замрзнување.Удобност и квалитет : Изберете висок квалитет на платно, водоотпорен и издржливи, прилагодлив поместена рамо ремени (дали појас или се справи) се зајакнат за поддршка на тежината на уредот.Солиден дизајн : Бидете сигурни дека вашата опрема е безбеден, сигурен и заштитен.Отпорно на гребење внатрешни работи поставата и прилагодливи spacer влошки се задржи вашата камера и леќа.Подвижен партиција : accommodates сите додатоци во пространа, прилагодлив главната преграда.Се прилагодите на внатрешни работи да се вклопи во вашиот опрема.Постои уште многу простор!.Оваа камера торба е професионално дизајнирана за dslr фото / SLR / Mirrorless камери од различни брендови.Боја : Каки Големина : 40 X18 X30 CM Материјал тип : Платно Надворешниот материјал : Платно Карактеристики : Водоотпорен Спорт : Hiking Its едноставност изглед и совршена големина направи идеален за секојдневна употреба, надворешна патување, патување или кратко патување.Исто така одличен подарок за пријателите, семејството, мажите или жените.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата