MyCableMart Безжична Двојна Уред Поддржува Bluetooth Предавател/Приемник

MyCableMart Безжична Двојна Уред Поддржува Bluetooth Предавател/Приемник

Това е достапна
DEN 593.04
Количината на стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 2-во-1 Bluetooth предавател и приемник - направи вашата домашна безжична. 3.5 мм или Toslink оптички во/надвор.Донесува напредни Bluetooth технологија 5.0, брзо спарување и автоматско повторно да го вклучите. 3.5 да РКА, од 3,5 3,5, USB-C Power Кабел и Оптички Кабел вклучени.USB Напојување со Блок НЕ се вклучени (Потребни).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата