Автоматско Пиење Птица Внесувач,Транспарентни Фонтани за Пиење за Миленичиња Кафез Додатоци на Железо Кафез Исечени мала Тежина Мала Птица Фонтана за Пиење

Автоматско Пиење Птица Внесувач,Транспарентни Фонтани за Пиење за Миленичиња Кафез Додатоци на Железо Кафез Исечени мала Тежина Мала

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

❤【Автоматско Вовлекување】Оваа вода диспензерот може автоматски да произведе водата, нема потреба за рачно работење, така што немора да се грижите дека вашиот птица не може да се пие вода, водата да тече од автоматски, но тоа нема да сите течење од сите одеднаш. ❤【Висок Квалитет】Оваа автоматско пиење птица внесувач е изработен од пластика, но тоа е посилни и потрајни од обичните пластични, не ќе биде лесно да се оштети, и е погоден за да бидат фатени во празнината на птичји кафез. ❤【Висок Капацитет】Нашите птица фонтана за пиење има голем капацитет на сто milliliters, што е доволно долго за вашите мали птици да се пие без чести refilling. ❤【Лесно да се носат】Доколку треба да го однесете вашиот малата птица надвор на прошетка, тоа е одличен избор, бидејќи тоа е многу мала, само треба да се биде фатен во птичји кафез за да додадете вода за да вашиот птица во секое време и насекаде. ❤【100% Гаранција】Ако имате било каков проблем на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние би биле среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.Добредојдовте на нашиот магазин, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство.Спецификација : Име на Производ : Птица Фидер Карактеристики : Семе Вода Диспензерот, Голем Капацитет, Автоматско Вовлекување Материјал : Пластични Боја : bule зелена жолта Капацитет : 100 ML,11.7 СМ висок и 5 CM широк, погоден за 1-1.5 CM кафез,еден пакет Погоден за : мали птици, украсни птици, папагали, гулаби, итн.Пакетот вклучува : 1 PCS x Птица Фидер Совети : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало мерење на отстапување; 2. Боја на производ може да се разликува поради разликата на екранот и светлината, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 3. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во рок од 24 часа да се осигура дека ќе имаат 100% задоволително шопинг искуство!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата