subrtex Водат Futon Покрие Жакард Futon Slipcover Полна Големина Futon Душек Покрие Свитлива Armless Софа Кревет Покрие Мебел Капак(Futon,Црна)

subrtex Водат Futon Покрие Жакард Futon Slipcover Полна Големина Futon Душек Покрие Свитлива Armless Софа Кревет Покрие Мебел Капак(Futon,Црна)

Това е достапна
DEN 1031.76
Количината на стоката:

МЕРЕЊЕ : На рашири futon опфаќа совршено се вклопуваат за повеќето големини.За да се обезбеди соодветна големина, ве молиме да се измери пред купување, видете мерење водич во опис или третата слика.МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум ткаенина текстура со мали проверки на моделот.Colorfast, мека, висока еластичност и без мирис.На slipcovers исто така, може да остане во место добро.ФУНКЦИЈА : futon slipcovers заштитете го вашиот мебел од секојдневните вода, spills, дамките и нагон за чешање на окото.Мора да се има за домови со деца и домашни миленици!Умерена дебелина, се достапни во сите годишни времиња.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да се ГРИЖИ : ве Молиме проверете упатство за инсталација внимателно и инсталацијата може да се заврши во 12 минути од страна на едно лице.Машина перат, благ детергент се советува, ве молиме да не кајгана.ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис на одделот и ние ќе се потрудиме да се направи тоа право.Ние сме убедени во нашиот производ квалитетот.SUBRTEX е да се фокусира на учењето и производство на апарати за домаќинство статии.Ние сме посветени на создавање на комфорно место со овие мебел за вас да се релаксираат.Ние го избере добар материјал и усвојување на напредна технологија за да направи премиум производи.Вашето задоволство е она што ние се стремиме.Нашите стилски и еластична Subrtex жакард futon slipcover ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со висока вредност.Тоа не е само за функционалност и комунални услуги, но исто така и за оние кои сакаат да се избегне компромитирање на добар изглед и естетска привлечност.ФУНКЦИЈА:го Продолжи животот на вашиот тросед или поправи скршен и истрошени троседот, брзо и без напор.Мора да се има за домови со деца и домашни миленици.Процесот на инсталација е едноставен и лесен за ракување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата