ZHENGGUIFANG ZGF-BR Bevel Опрема 2.5 M 30Teeth Внатрешна Дупка 15/17/18/20/22/25/28/30/32/35mm Meshing Агол Челик Брзини Завртка Дупка M6 (Дупка со Дијаметар : 32-милиметри, Број на Заби : 30 Заби)

ZHENGGUIFANG ZGF-BR Bevel Опрема 2.5 M 30Teeth Внатрешна Дупка 15/17/18/20/22/25/28/30/32/35mm Meshing Агол Челик Брзини Завртка

Това е достапна
DEN 1888.80
Количината на стоката:

Пакетот вклучува : 2 парчиња 30 Teeth Bevel Опрема.Материјал : 45# челик.Површината на забот третман : висока фреквенција изгасне.Meshing агол : 90 степени.Белешка : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.Пакетот вклучува : 2 парчиња 30 Teeth Bevel Gear Material : 45# steel Tooth површински третман : висока фреквенција quenching Meshing агол : 90 degree Note : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата