Б Baosity 50Pcs Сублимација Празно Обетки Earring Pendant

Б Baosity 50Pcs Сублимација Празно Обетки Earring Pendant

Това е достапна
DEN 1440.00
Количината на стоката:

Пакетот вклучува 50 парчиња сублимација празно обетки, 50 парчиња earring куки и 50 парчиња скок прстени.Можете да ја испрати на готовиот производ на вашите пријатели, членови од семејството, роднините, љубовници, колегите и другите како подарок.Можете да го направи вашиот личен изработка на накит, украс на одлуки, обетки одлуки и други DIY рачно изработени занаетчиски проекти.Двострано сублимација печатење обетки се направени од Средна Густина Fiberboard материјал, светла површина и добра цврстина, лесно да притиснете.Недовршениот дрво teardrop earring приврзоци усвојување на празно дизајн, празно површината може да се стави на вашата имагинација да се создаде вашиот омилен модели на неа.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и да ви даде многу се изненади.Опис : - пакетот вклучува 50 парчиња сублимација празно обетки, 50 парчиња earring куки и 50 парчиња скок прстени. - Недовршени дрво teardrop earring приврзоци усвојување на празно дизајн, празно површината може да се стави на вашата имагинација да се создаде вашиот омилен модели на неа. - Двострано сублимација печатење обетки се направени од Средна Густина Fiberboard материјал, светла површина и добра цврстина, лесно да притиснете. - Вие може да направите вашиот личен изработка на накит, украс на одлуки, обетки одлуки и други DIY рачно изработени занаетчиски проекти. - Ќе може да се испрати на готовиот производ на вашите пријатели, членови од семејството, роднините, љубовници, колегите и другите како подарок.Спецификација : - Материјал : МДФ Fiberboard Size Табела : Големина : 39x25.5mm/1.54x1.00inch Package Вклучува : 50 Парчиња Сублимација Празно Earrings50 Парчиња Earring Hooks50 Парчиња Скок Rings Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Material:
MDF Fiberboard
Size Chart:
Size:
39x25.5mm/1.54x1.00inch
Package Includes:
50 Pieces Sublimation Blank Earrings :
50 Pieces Earring Hooks :
50 Pieces Jump Rings :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Слични производи во категоријата