Домашно милениче се Подигнат Houndstooth Стил Рефлексивни Големи Куче Подигнат Најлон Миленичиња Куче Обука Вест Со Рачка за Средни и Големи Кучиња S-XL

Домашно милениче се Подигнат Houndstooth Стил Рефлексивни Големи Куче Подигнат Најлон Миленичиња Куче Обука Вест Со Рачка за Средни

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Модел : Plaid.Материјали : Најлон.Функција : Рефлективен Отцепување.Функција : * Издржлив надворешниот слој со отпорно на гребење оксфорд материјал * Прилагодливи ремени со брзо ослободување токи се, исто така, во двокреветни со рефлексивни pipping * Со Висок Квалитет на Најлон Оксфорд Ткаенина, да се Создаде Посебен Текстура * Супер Водоотпорен Функција Градите Опремен Со Високо Ниво на Светлина, како Одраз Платно за да ја Заштити Безбедноста на домашно Милениче во текот на Ноќта * Користење на Процесот, Бидејќи на Прекумерна Сила и да го Оштети Ние Внимателни Дизајн * Цинк Легура Влечење Тока Висока Цврстина Нема Деформација Мелење Рѓа Третман на Квалитетот е Повеќе Сигурен Боја : Црна/Црвена/Сино.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата