BYKITCHEN Пергамент Хартија за Нинџа Foodi Двојна Воздух Fryer, 5.5x8 инчи, Nonstick Мал Правоаголник Воздух Fryer Лагер Компатибилен со Нинџа DZ201, Нинџа Двојно Кошница Додатоци(Сет о?

BYKITCHEN Пергамент Хартија за Нинџа Foodi Двојна Воздух Fryer, 5.5x8 инчи, Nonstick Мал Правоаголник Воздух Fryer Лагер Компатибилен

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Нинџа Двојна Воздух Fryer Додатоци : 5.5x8 инчи, посебно дизајниран за Нинџа Foodi Двојна Воздух Fryer (6-во-1 & 4-во-1), во меѓувреме можете исто така да ги намали овие воздух fryer кошница облоги во помали димензии за да ги собере повеќе воздух fryer.ПРЕМИУМ ВОЗДУХ FRYER ПЕРГАМЕНТ ХАРТИЈА : Изработени од 100% храна одделение целулоза, масло-доказ, водоотпорен, не-абсорбента, 100% безбеден за секојдневна употреба.NONSTICK и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На greaseproof воздух fryer облоги имаат премија храна одделение слој, да ги задржи вашите храна интегритет и убаво изгледа, нема ефект врз вкусот на храната.И да ја задржите вашиот воздух fryer рерна слободни остатоци од храна, направи исчисти бриз.ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА : Топлина безбедно до 450 ℉ /232 ℃, направете ја вашата пергамент облоги со непроменети за време на готвењето.МНОГУ ПОДГОТВЕНИ ДУПКИ - Овие правоаголна воздух fryer пергамент трудови професионален дизајниран за воздух fryer печки.Доволно и соодветно дупки помогне да се забрза пареа промет во воздухот fryers.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Место на доволно храна на врвот на пергамент пред да се загрее вашиот воздух fryer да се избегне пергамент леташ и се изгори од греење елементи!Храната најмалку треба да ги покрие 2/3 областа на пергамент.КОЛИЧИНА : 100 Парчиња.Боја : Бела. 100 Парчиња 5.5x8 Инчи Нинџа Двојна Воздух Fryer Пергамент Хартија/ Ер Fryer Кошница Облоги Компатибилен со Нинџа DZ201, Нинџа Двојно Кошница и Повеќе ФУНКЦИИ : - Направени од храна одделение дрво целулоза и обложување, 100% безбеден за секојдневна употреба - Особено дизајниран за Нинџа двојно воздух fryer кошница - Масло-доказ, водоотпорен, не-абсорбента и еко-пријателски - го Спречува вашиот храна од држејќи се за воздух fryer рерна - Забрзување првично време и скратување cleanup - Многу дупки помогне да се забрза пареа прометот ШТО се ВКЛУЧЕНИ : 100pcs x 5.5*8 инчен dual воздух fryer облоги.Напомени : - ве Молиме бидете сигурни да се одржи доволно храна на врвот на облоги за да се избегне нив летаат далеку, или се изгорени од греење на елемент.Храната најмалку треба да ги покрие 2/3 областа на пергамент. - Максимална топлинска време не може да биде повеќе од 45 минути, се разбира, греење максимум време може да биде продолжен од 5 до 15 минути ако има доволно храна во тоа. - Ве молиме љубезно дозволете малку толеранција во производ големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата