SHIXUE Избрише Потопол и Фармацевт, Брише Потоплите, USB Погон, Загрева Брзо и Рамномерно, Паметни Прецизна Контрола на Температурата, Совршен за Промена на Пелена,Пату?

SHIXUE Избрише Потопол и Фармацевт, Брише Потоплите, USB Погон, Загрева Брзо и Рамномерно, Паметни Прецизна Контрола на Температурата,

Това е достапна
DEN 847.20
Количината на стоката:

ДРЖИ се БРИШЕ ВЛАЖНА поддршка приклучок, домашна употреба; мобилни моќ, излегувам. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат барањата на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Производ карактеристики : име на Производ : Влажно избрише heater Operation режим : mechanical Timing функција : нема timing Rated моќ : 10 (W)Производ во боја : pink Power снабдување на владата : USB charging Product материјал : ПП material Size : 21.5 cm*13cm*11.5 cm Weight : 420g Notes : - ве Молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.- Поради различни компјутерски екрани, вистинската боја може да биде малку поинаков од листата слика, ви благодариме за вашето разбирање.инсталација чекори : 1. Отворете ја влажни избрише грејач cover2. Обезбеди влажни брише со пластични печат отстранат со загревање покрие strap3. Покријте со капак, приклучок на напојување, и да се приспособат на temperature4. По постигнување на поставените температура, притиснете го капакот отворен копчето, на насловната плоча автоматски ќе pop-up, и можете да го користите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата