Момче Прв Роденден Облека Торта Пресече Цртани Филмови Лубеницата Круна Подвезици Шорцеви Панталони Bodysuit Сет

Момче Прв Роденден Облека Торта Пресече Цртани Филмови Лубеницата Круна Подвезици Шорцеви Панталони Bodysuit Сет

Това е достапна
DEN 840.00
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Предвремени затворање.Машина За Миење.Лубеницата Роденден Облека.Лубеницата Роденден Облека.Лубеницата Облека.Лубеницата Облека.Лубеницата Прв Роденден.Оваа симпатична првиот роденден на облека е рачно изработени и одличен подарок за било роденден момче.Bodysuit Големината Табела : Големина на 18-24 месеци Должина 18.25" Висина 31" - 33" Тежина 27 - 30 кг Големина 12-18 месеци Должина 17.5" Висина 28.5" - 32" Тежина 21 - 28 кг Големина 9-12 месеци Должина 16.5" Висина 27" - 29" Тежина 17 - 24 кг Она што е вашата моментална сврти?Ве молиме проверете мојата превозот одделението за најмногу до датумот обработка на време.Може ли да се забрза мојата цел?Yes (да) и можете да го надградите вашиот превозот.Можам да ги менувате облека?Да може да се прават промени, но ве молам контактирајте ме за да бидете сигурни дека можат да се сместат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата