ZYSWP Pirate Богатство Градите Складирање Кутија Ретро Богатство Trinket Keepsake Случај Подарок со Клучните Брави (Боја : Гроздобер Бакар, Големина : 17x14x13cm)

ZYSWP Pirate Богатство Градите Складирање Кутија Ретро Богатство Trinket Keepsake Случај Подарок со Клучните Брави (Боја : Гроздобер

Това е достапна
DEN 3749.28
Количината на стоката:

Изработен од пластика и издржливи.Ова пиратски богатство градите е многу погодна за чување, покажете ја вашата омилена белегзии, обетки, ѓердани, брошеви, шноли или повеќе, и чувајте го на чиста и заштитена.Чувајте ги во овие кутии и да се најде вашите секунди.Тоа е многу погодно и простор за заштеда, совршен за семејството или отворено патување.Држава и античкиот изглед е совршена за облекување маса.Можете исто така да им даде на вашето дете специјален подарок.Изработен од пластика и издржливи.Ова пиратски богатство градите е многу погодна за чување, покажете ја вашата омилена белегзии, обетки, ѓердани, брошеви, шноли или повеќе, и чувајте го на чиста и заштитена.Чувајте ги во овие кутии и да се најде вашите секунди.Тоа е многу погодно и простор за заштеда, совршен за семејството или отворено патување.Држава и античкиот изглед е совршена за облекување маса.Можете исто така да им даде на вашето дете специјален подарок.Боја : Гроздобер Бакар,silver Size : 17x14x13cm Weight : 300g Material : Plastic Package Вклучува : 1 x Складирање Box Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата