Монархот Чист Бакар Птица Бања / Фидер со 34 инчен Железо Стојат

Монархот Чист Бакар Птица Бања / Фидер со 34 инчен Железо Стојат

Това е достапна
DEN 1131.60
Количината на стоката:

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИЗГРАДБА : Чист Бакар Рака Зачукуваше Птица Бања со 34 Инчен Застане е рачно изработени од страна на нашите квалификувани занаетчии да ја нарушат рамнотежата на прекрасен дизајн со траен перформанси.Птицата бања сад е вгнездена во кружни круг апарат на 34" прашање што го прави совршен висина за привлекување на птици.Птицата вани за отворено сад е направен од цврст, тешки бакар дека ќе застане на тестот на времето.Уживајте во гледањето убави бои како диви птици се пие и да се искапат во вашиот птица бањи.РАЗНОВРСНА & ЗДРАВ : Може да се користи како birdbath или стои птица фидер.Лесни, изработка на птица задолжени за хранење телиња лесно да се движите наоколу за да го најде совршено место за вашата feathery пријатели.Птица фидер стојат направен од тешки железни и база 3 солидна prongs за дополнителна стабилност.ДЕКОРАТИВНИ & СТИЛСКИ : Чист бакар сад на птица задолжени за хранење телиња за надвор е зајакната со рака ковале впечатоци кои го прават тоа инстант надградба на вашиот двор, патио, градина, паркинг (надворешен простор или расадник.Лесни, изработка на птица задолжени за хранење телиња лесно да се движите наоколу за да го најде совршено место за вашата feathery пријатели.Го ПРАВИ СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален подарок за возрасни, деца, птица watchers и љубители на природата за родендени, годишнини, housewarmings или свадби.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Не се потребни алатки.Едноставно завртка во три делови од железо стојат, прашање во земјата на вашата посакуваното место, остатокот на чист бакар сад на тркалезна апарати и да се пополни со или вода или птици хранат.На чист бакар сад е рѓа отпорни но ќе се развие убава бакар патина.ОБЈЕКТОТ ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 11"(L) x 11"(W) x 34"(H).Чист бакар рака зачукуваше сад мерки 11" во дијаметар и максимална длабочина од 2.5", совршен за птици за да уживаат и да игра во.Монархот е Чист Бакар Птица Бања Птица Фидер со 34 инчен железо стојат седи на врв на здрав 3 метри височина железо црна прав обложени застане.Ви овозможува да донесе некои секојдневни удобност и стил на вашата задниот двор другари користење Монарх е потпис знак на елеганција и префинетост.На чист бакар рака зачукуваше сад мерки 11" во дијаметар и максимална длабочина од 2.5", совршен за птици за да уживаат и да игра во.Двете лесни и издржливи, оваа птица бања е изграден за да трае.Железо застане е издржлив во квалитетот и заврши во црна боени.Ние исто така нудиме виси опција за да одговара на вашите потреби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата