Акварел Портрет на Велшки Corgi Куче Персоналните Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор со Рачка за Полици Плакарот Расадник Играчка 2 Пакети

Акварел Портрет на Велшки Corgi Куче Персоналните Чување на Кутии Кошеви Коцки Организатор со Рачка за Полици Плакарот Расадник Играчка

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Димензии : Големина на чување на кутии се 14.2"(L) x 10.2"(W)x 8.3"(H) .Тие се обезбеди решение за многу складирање потреби : организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете играчки, пет производи, toiletry чување, перење алишта, крпа и така натаму.Материјали : Нашата складирање коцки направени од полиестер,влага доказ и водоотпорен материјал овозможува подобро складирање на предмети,со висок квалитет, без мирис.Структура : Една од главните складирање прегради,цврсти метални шипки рамка околу врвот се задржи на кошница форма.Силна шевовите и јаже страна на менувачот, го прават овој складирање кошница се здрав и лесен за да го дофати.На свитлива функција ви овозможува да зачувате простор кога не се во употреба и обезбедува удобност да се донесе заедно со вас каде и да сте.Повод : прилагодено кошница може да се користи во бебе соба, спална соба, дневна соба, студија соба, остатокот соба, кујна, канцеларија, плакари и кабинети.Тоа е одличен избор за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани.Лесен За Чистење : Кошеви се лесни за чистење, бришење прашина бришење прашина кошница со мека сува крпа се препорачува.Место чисти со светлина сапуница вода кога е потребно.Не се препорачува да се машина за миење како што има метална рамка. ♥ Структура : Една од главните прегради, Зајакнати со метал поддршка рамка за одржување на поголема структурните интегритетот.Цврсти рачки кој додава класичен допир и обезбедува силна и удобност потпора да се повлече ♥ Концизен Дизајн : Кантите има голем капацитет за складирање и стилски.Минималистички дизајн може да се интегрира во било која домашна декорација и стилови.Складирање кошница е како уметност, не само што обезбеди решение за многу складирање потреби се направи дома чува чист и уреден, двојки како шармантна декорација. ♥ Мулти-функција : Одлична за книги,списанија,играчка складирање,куче играчки кошница,чевли кошница,облека, кошница,полица,бебе бин,пет играчка складирање,крпа кошница,ќебиња,украси,канцелариски материјали,DVD и подароци.Декоративни кошница идеален за дневна соба,спална соба,бања,комунални соба,детска соба,бебе соба Соба,занает соба,playroom,плакар,ученичките домови,condos,перална,тоалет, па дури и во ходникот.Концизен дизајн може да одговара многу на почетниот стилови - одржување на вашиот дом убаво и уредно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата