Presser Нога се Справи со Сите-Челик Метал Машина за Шиење Додатоци Трајни производи за Повеќето апарати за Домаќинство Машини за Шиење

Presser Нога се Справи со Сите-Челик Метал Машина за Шиење Додатоци Трајни производи за Повеќето апарати за Домаќинство Машини за

Това е достапна
DEN 1216.80
Количината на стоката:

Сите челик метал, трајни, едноставен и практичен дизајн, лесен за употреба, долго живот, се безбедни за употреба.Начинот на употреба е едноставна, ефикасно, заштеда на време и напор, и подобрување на работа ефикасност.Универзална ниска-се справи со метал тока presser нога адаптер за машина за шиење.Само залепи на поддршка на машината, не треба да се користи шрафцигер да ги користите и да го замени било тока‑тип на нозе, кој е лесен и едноставен.Мала форма е лесен за инсталација и лесен за употреба, заврши инсталацијата многу брзо за да заштедите време.Функција : 1. Мала форма е лесен за инсталација и лесен за употреба, заврши инсталацијата многу брзо да се спаси time2. Универзална ниска-се справи со метал тока presser нога адаптер за шиење machine3. Само залепи на поддршка на машината, не треба да се користи шрафцигер да ги користите и да го замени било тока‑тип на нозе, кој е удобен и simple4. Сите челик метал, трајни, едноставен и практичен дизајн, лесен за употреба, долго живот, безбедно да се use5. Начинот на употреба е едноставна, ефикасно, заштеда на време и напор, и подобрување на работата efficiency Specification : Предмет Тип : Presser Нога Handle Material : Steel Specification : 2 Pcs Product Функција : Замени Старата Машина за Шиење Parts Scope на Примена : Повеќето апарати за Домаќинство Машини за Шиење Пакет Листата : 2 x Presser Нога се Справи.

Клучни карактеристики

Item Type:
Presser Foot Handle
Material:
Steel
Specification:
2 Pcs
Product Function:
Replace Old Sewing Machine Parts
Scope of Application:
Most Household Sewing Machines
Package List:
2 x Presser Foot Handle :

Слични производи во категоријата