WBWB Лулка Стол седиште Перница Замав Виси Кошница backrest Перница Мека Перница Еден Мрзелив Троседот Лулка Стол Виси Кошница, (Боја : Портокал)

WBWB Лулка Стол седиште Перница Замав Виси Кошница backrest Перница Мека Перница Еден Мрзелив Троседот Лулка Стол Виси Кошница, (Боја

Това е достапна
DEN 1034.40
Количината на стоката:

COMFORTTABLE СТОЛ ПЕРНИЦА:Тоа Е Во Согласност Со Димензија Дизајн На Човечкото Тело, Механиката,И Оставете Доволно Простор Да се Водат.Тоа Е Како Мини Троседот,Совршен За Читање,Разговор Или Други,Ова Е Уште еден Супер Удобно И Опуштено Пристап По Вашиот Зафатен Време, Ако Вие Или Вашето Дете го Сака Тоа,Ние и ветуваме!.Дебела дизајн : перница на елипсести стол е многу дебела, па не можете да се чувствуваат во ратан на Qianqiu стол, и тоа е многу удобно да седат на.Високо-квалитетни материјали : седиште перница е направен од матирано ткаенина, и внатрешниот пополнување е високо-квалитетни полиестер.ОТСТРАНЛИВ:Патент Дизајн,кој се одвојува И се Чисти.машина за Миење На Нежни Циклус,Кул Вода,хлор,Не Brighteners,се Исуши.answer : ___________________________ note : Стол Не Е Вклучена.само збир На Стол Влошки.Повод : Супер меки ратан стол перници се користи во hammocks, виси кошеви, патио замав столици, лулка столици, итн.Спецификација : Боја : Сива/Портокал/Зелен/Кафеави/Црни/Темно Сина/Red Note : Само перница,виси кошница не е вклучена.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Замав Стол Cushion Fluffy фил : перница е полна со 6 D шупливи памук, која има добра еластичност, воздухот пропустливост и fluffiness, не е лесно да се деформира и секогаш се чува меки чувство.Нека ви се релаксираат : на перници се ергономски дизајниран за да се спречи опашка и хип замор.Против пролизгување перница : перница стилот е едноставен, можете да уживате во слободен живот, интегрирани против пролизгување дизајн, перница е целосно завиткан, транспарентни и удобно.Одредување на рака : перница е дизајниран со не се лизга ремени, кои можат да бидат поврзани со виси јајце чаир за да се спречи лизгање, и тоа е мулти-точка фиксација, хуманизирано дизајн, и не смена.И седиште перница е веднаш да се херметички затворени и не можат да бидат отстранети.

Клучни карактеристики

Color:
Grey/Orange/Green/Brown/Black/Dark Blue/Red
Only cushion,hanging basket is not included. :
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Swing Chair Cushion :
Fluffy filling:
The pillow is filled with 6D hollow cotton, which has good resilience, air permeability and fluffiness, is not easy to deform and always maintains a fluffy feeling.
Let you relax:
the pillows are ergonomically designed to prevent tail and hip fatigue.
Anti-slip cushion:
The pillow style is simple, you can enjoy a free life, integrated anti-slip design, the pillow is completely wrapped, transparent and comfortable.
Fixing strap:
The cushion is designed with non-slip straps, which can be connected to the hanging egg chair to prevent sliding, and it has multi-point fixation, humanized design, and does not shift. And the seat cushion is immediately sealed and cannot be removed.

Слични производи во категоријата