Стакло Машина Молив Стил Масло се Хранат Карбид Совет Дебело Стакло Машина Домаќинство Подни Плочки Машина Сечење Алатката за Надградба на Стакло Машина Алатка(1651

Стакло Машина Молив Стил Масло се Хранат Карбид Совет Дебело Стакло Машина Домаќинство Подни Плочки Машина Сечење Алатката за Надградба

Това е достапна
DEN 268.56
Количината на стоката:

Производ Кратка : Лесен за употреба, се справи со дизајн, ролери сечење, можете да го користите уште полесно, која е погодна за сечење стакло и керамички плочки, уникатен изглед дизајн, црна површина, на луѓето и им даваат различни чувство.Премиум Квалитет : подрачје на примена, на трајни стакло машина е погоден за сечење стакло или керамички плочки, силна и носат‑отпорни, високо‑квалитетни алуминиумски машина главата, матирано нож, многу издржливи.Голема претстава : Премиум Карбид стакло машина, и неспокојот сечење, ергономски дизајниран, го намалува зглоб замор.Апсолутна прецизност гарантира за сечење за да се гарантира непречено функционирање.Пролетта дизајн спречува случајно прекини за време на употреба и е безбедно да се користи.Одлична Дизајн : Дизајниран за удобност, издржливост, и перформанси.Овој индустриски одделение стакло машина има молив дизајн, со цел да се обезбеди удобност и перформанси за корисникот.Забелешка : Како сигурен продавачот, ние секогаш се трудиме да го обезбеди добар квалитет и одлична услуга за нашите клиенти.Вашата доверба и вашиот бизнис е толку важно за нас.Спецификација : Предмет Тип : Плочка Машина Материјал : Засилен Пластика + Зацементира Карбид Боја : Црна Употреба : Погоден за сечење стакло и керамички плочки Пакет Листа : 1 x Плочка Машина.

Клучни карактеристики

Item Type:
Tile Cutter
Material:
Reinforced Plastic + Cemented Carbide
Colour:
Black
Uses:
Suitable for cutting glass and ceramic tiles
Package List:
1 x Tile Cutter :

Слични производи во категоријата