Целосна Вежба Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца,Дијамант Уметност Боја со Круг Дијаманти 5D DIY Боја со Број Колекции Гем Уметнички Занает, за Дома Ѕид Ор

Целосна Вежба Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Деца,Дијамант Уметност Боја со Круг Дијаманти 5D DIY Боја со Број Колекции

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

5 D Дијамант paintingis може да се зачува за многу години,совршен за да ги красат вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде што сакате да одговара на различни декорација стил. ★【супер искра дијаманти】 : Круг Дијамант Сликарство прави дијамант сликарство процесот полесно и помалку фрустрирани.Искуство чувството да се биде сликар. ★【стилски ѕид оркестарот и подарок】 : Животната средина топла топи адхезивна паста има силна вискозност, не е лесно да падне.Стап соодветните дијамант. ♥Дијамант сликарство колекции, исто така може да се претстави како подарок да роднини или пријатели, изразување на вашата желба за своите сакани или пријатели со дијаманти.Површината на дијамант има 17 плоштад деловите што изгледа сјајна и ќе се никогаш да не исчезнат,целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни. ♥Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-бод. ★【ВИСОКА ЈАСНО ПЛАТНО】 : 11. Производот не се вклучени рамката.Сите кристал дијамант сликарство бисери 26-аспекти, што го прави бисери повеќе светкавиот, целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.8inch Пакетот Вклучува : ✔1*Висока дефиниција сликарство платно ✔Шарени круг дијаманти ✔1*Точка дијамант пенкало ✔1*дијамант фах DIY Чекори : 1.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.повеќе енергична и брилијантен од смола дијаманти,круг дијамант монистра.,ние ќе ги избави дијамант за слободни да ви овозможи да ја заврши убави слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата