Guoshang Жените Страна Дополнителните Удира Hairpieces Коса Екстензии Различни Моделирање На Косата Додаток,Браун

Guoshang Жените Страна Дополнителните Удира Hairpieces Коса Екстензии Различни Моделирање На Косата Додаток,Браун

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Фирма и не е лесно да падне.Дише, кожата-пријателски, се безбедни за употреба.Добро се меша со вашата коса.Совршен за додавање на волумен и должина.За гламур, мода и елеганција, и во секое прилики.Материја : Plastic Type : Патување Шишиња Set Quantity : 1 Pc Size : Должина и ширина 6.69*4.72 inch Women Страна Дополнителните Удира Hairpieces Коса Екстензии Различни Моделирање на Косата Додаток.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата