Длабоко Машина за Подмладување на Кожата, 3 Часа, Време на Полнење 4W 600mAh Чистење со Четка ABS за Лицето за Нега

Длабоко Машина за Подмладување на Кожата, 3 Часа, Време на Полнење 4W 600mAh Чистење со Четка ABS за Лицето за Нега

Това е достапна
DEN 1516.80
Количината на стоката:

Eye care режим, се промовира растот на клетката и згаснат фини линии, што око кожата непречено и подмладување.Топло и вибрации функција да ги затегнете кожата, ја зголемуваат еластичноста и ја промовира апсорпција, истегнување на кожата, текстура.Фотон терапија, бледнеат брчките и нежни места им помогне на колаген генерација и враќање на виталноста на кожата.Со 4 кожата се грижат режими, длабоко чистење на владата, фотон терапија режим, warmig режим и око нега на владата, на состанокот различни потреби.Мултифункционален лицето за нега на машина, ефикасно да заличи на кожата, намалување на брчките, активирајте колаген, итн.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Подмладување на Кожата Machine Material : АБС Боја : Бела Полнење Напон : 5 V/1 ACharging Време : 3 hours Rated Моќ : 4 WBattery Тип : Литиум battery Battery Капацитет : 600m Ah Battery Модел : 402060 Shift Опрема : 3 Functions : Чистење на кожата, фотон светлосна терапија нежна кожа, топло лифт, око нега.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата