Универзална Осветлени VR Стојат USB Полнач Порта за Oculus Потрагата 2 & 1 (Полнење Кабел не се Вклучени) HTC Vive, Судир-s, Оди, на Космосот, PSVR, Индекс Сите VR Слушалки | Аура

Универзална Осветлени VR Стојат USB Полнач Порта за Oculus Потрагата 2 & 1 (Полнење Кабел не се Вклучени) HTC Vive, Судир-s, Оди,

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ПОТРАГАТА 1/2 USB А ДО В КАБЕЛ НЕ Е ВКЛУЧЕНА.ОВОЈ ПРОИЗВОД БРОДОВИ СО ОТСТРАНЛИВ МАТИРАНО СО ЗАШТИТЕН ФИЛМ, ОВА НЕ СЕ "ГРЕБЕЊЕ ИЛИ SCUFFS." Ве молиме отстраните овој малку **НЕТРАНСПАРЕНТНО ЗАШТИТНА ФОЛИЈА** да се открие кристално јасно акрилик подолу.Само чисти акрилик со благ сапун и вода.Променливи LED Боја - Со предните допир копче можете да го промените светло црвена, златна, зелена, цијан, сина, индиго, лаванда, бела и наизменични боја на владата.Минималистички но цврсти постоечкиот дизајн - Додадете функционалност без да се жртвува за стил.Универзално компатибилни - Лесно монтирање било стандардна големина VR слушалки без проблеми.Удобен USB бесплатно порт - (ве Молиме имајте во предвид : Ова е универзален стојат, специфични VR уредот полнење кабли НЕ се вклучени) Брзо се качи и да почне да ја полните вашата слушалка во секунди.VR/AR е брзо се развива и слушалки дизајни се менува форма година во година.Аурата е дизајниран да се развива заедно со нив.Аурата одговара на било стандардна големина главата монтирани дисплеј, па вие не мора да се грижите за надградба секој пат кога ќе купите нов уред или ако имате повеќе VR/AR уреди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата