30 Парчиња Microblading Трајна Шминка Туш Очила за Еднократна употреба Лице Опфаќа Јасно Лицето Туш Guard Пластични Веѓа Заштитни Очила Туш на Очите Заштита за Hairspray Салон Eye

30 Парчиња Microblading Трајна Шминка Туш Очила за Еднократна употреба Лице Опфаќа Јасно Лицето Туш Guard Пластични Веѓа Заштитни

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Квалитет и лесен : возрасни туш посетител за возрасни е направена од квалитетна пластика и селотејп материјал, светло во тежина и удобен за носење, не е лесно да се скрши или да се деформира, сигурен и безбеден за употреба.Широко се применува : возрасни бања стакло може да се заштити вашето лице кога се користи гел, парфем, средување на удира, перм или боја на вашата коса, погоден за куќи и салони, и кога ќе имаат eyelash екстензии или веѓа тетоважи, исто така, убаво за децата кои се плашат да се искапат.Лесен за користење : туш стакло за возрасни е лесен за употреба, и пред земање на бања, треба да се отстрани масло од вашиот челото, во спротивно, тоа не ќе се држи и лесно да паѓа надолу, а потоа се држи до врвот на веѓите.Соодветна големина : туш маска мерки за прибл. 20 x 10 cm/ 7.9 x 3.9 инчи, и соодветната големина може да добро се совпаѓаат со вашето лице, погоден за деца, жени, мажи и може да се заштити вашето лице од вода, или други пречки.Доволно количество : пакетот вклучува 30 парчиња на веѓа заштитни очила, кои се добро спакувани во текот на транспортот процес, и на доволно количество може да ги исполни вашите употреба и замена потреби во секојдневниот живот.Јасно дизајн : маска шминка заштитник доаѓа со транспарентни дизајн, кој е погоден за вас да се види видео и да пуштате игри за мобилен додека има фризура, практични и слатка.Да го споделат со другите : Можете да ги споделите овие туш очила со вашите пријателки, партнери, членови на семејството, соседите, децата во секојдневниот живот, и тие ќе бидат среќни да ги добиваат овие подароци.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : транспарентна Големина : прибл. 20 x 10 cm/ 7.9 x 3.9 инчи Пакетот вклучува : 30 x Туш очила Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани и монитори.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата