Обоени Гел Eyeliner Мат Сјајот Заврши Водоотпорен Smudgeproof Долготрајни Течни Eyeliner Молив Шминка

Обоени Гел Eyeliner Мат Сјајот Заврши Водоотпорен Smudgeproof Долготрајни Течни Eyeliner Молив Шминка

Това е достапна
DEN 0.24
Количината на стоката:

[Шарени eyeliner] 8 различни бои на eyeliner достапни, вклучувајќи и мат & сјајот & метален & бисерна ефект eyeliner, супер боја рендерирање може брзо боја.А спектар на модерни бои за да се исполнат вашите различни шминка потреби. [Мултифункционален употреба] Шарени eyeliner може да се користи не само за око шминка, но исто така и како усна лагер за усна лагер, или како сенката за очи и веѓа молив.Ова четири-во-едно боја eyeliner поставите можат да ви дадат различни чувство на употреба. [Сјајна мат eyeliner] Овој сенки eyeliner сет, вклучувајќи ги и сјај и мат серија, ви овозможува да користите различни шминка изгледа на различни прилики, од младите светла шминка да созреат smoky eyes.Мека и мазна око молив може да ви помогне да се создаде убава eyeliner. [Долготрајни] Висока боја развој, многу е лесно да се примени и боја, анти-дупка со, силна боја трае во текот на целиот ден.Пакет Содржина : 1x течни eyeliner.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата