Renzhe 1/2/4Pcs Запалени Гарланд Падне Оркестарот за Дома,Вкупно 2M & 20 LED Maple Leaf String Светла за Божиќ Гарланд, денот на Благодарноста Украси, ноќта на Вештерките Украси Затво?

Renzhe 1/2/4Pcs Запалени Гарланд Падне Оркестарот за Дома,Вкупно 2M & 20 LED Maple Leaf String Светла за Божиќ Гарланд, денот на

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

??Падот maple leaf гарланд со 20 компјутери топло бела led светилки, вкупно 1/2/4 пакет запалени падне garlands.Неверојатни падне дома декорација!Идеален за вашиот падот оркестарот, friendsgiving оркестарот и Благодарноста украси. ??Виси светлина string, заврши на maple leaf string светлина околу вечерата на маса, прозорец, градина, патио, string нив заедно вашата елка, mantel, камин, doorframe, вратата, скалило banisters, да се создаде пријатна и привлечна атмосфера. ??【БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА】 – Бара 2 АА батерии (Не се Вклучени), Работат лесно и безбедност, секој сет содржи мала батерија кутија, со ON/OFF копчето за лесна инсталација никаде без да се грижите за вашиот екран да се биде во близина на штекер или извор на енергија. ??【СОВРШЕН ПАДНЕ ДЕКОРАЦИЈА】 – 6.56 ft/20 Led Светла зелена паднатите лисја декорација.Пластичната вистински јавор лисја на овој ден на благодарноста светла изгледаат како вистински есенски лисја, Совршен за двата дена и ноќи украси.Жив вистинска боја јавор лисја се создаде чувство на топлина и природата атмосфера.Тоа е совршена декорација за внатрешна, надворешна, дома, во маса, градина, mantel, камин, рамка на врата, врата за семејството партии, Денот на Благодарноста и Божиќ Ден. 【ШИРОКО ЗА ВНАТРЕШНА & OURDOOR】 – Остава Светлина string гарланд карактеристики есен-обоени остава прекрасен и импресивен приказ.Одлично за внатрешен-надворешен декорација.Лесно да се инсталира на затворен скалило banisters, mantel, спална соба ѕидови, подови, тавани, и отворено дрвја, тревник и градина. 2 M 20 LED Запалени Есен Есен, Јавор Лисја Гарланд Партија Спална соба Декорација Карактеристики: Должина : 2 M 20 LED светлината Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, Шарени гарланд карактеристики есен-обоени остава прекрасен и импресивен приказ.На гарланд светла со LED светла,2 XAA батерија ( не содржи батерии) Meterial : Ратан и полиестер.Процес : рачно изработени Широко се користи во соба осветлување, градина, надвор од гаража, производ знаци и festivallighting Лесно да се инсталира на mostsurfaces : Стакло, Дрво, Метал и Пластика со Висок квалитет и долго lifefor внатрешна и надворешна употреба Совршен за ноќта на Вештерките windowdisplay и многу други празници и празнична lighting Package содржина : 1 Pcs Pumpkin Maple Leaf LED.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата