UNBRUVO Жените Леопард Pocket Летни Блузи Кратки Ракави У Врат Т Кошула Секојдневен Основните Tees со Страна Цепнатинки

UNBRUVO Жените Леопард Pocket Летни Блузи Кратки Ракави У Врат Т Кошула Секојдневен Основните Tees со Страна Цепнатинки

Това е достапна
DEN 233.04
Количината на стоката:

Мека дише ткаенина.кошули за жените секојдневен лето 3/4 ракав.Патент затворање.Машина За Миење. 〖❤Материјал❤〗60% Полиестер, 35% Rayon, 5% Spandex, дише, удобно и меки, кожни-пријателски,Еластичност, сува брзо, како и. 〖❤Карактеристики❤〗Леопард мода џеб Т Кошула, Лето, т-маица со џеб, Кратки ракави, U деколте, Секојдневен раст. 〖❤Натпревар❤〗Мода Обичните Tees може лесно да бидат заменети со панталони, leggings, шорцеви и тексас фармерки. 〖❤Ocassion❤〗Пролет, Лето, Есен, Секојдневен, Основни, Датум, Страни, Отворено, На Плажа. 〖❤Облека Грижа❤〗Рака мие / машина за миење, но најдобро е да ладна рака мие. ✿Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас. ✿Објект спецификите ✿Сезона : Лето,Есен,Зима,Пролет ✿Пол : Жените ✿Материјал : Памук Влакна ✿Облека Должина : Редовни ✿Ракав Должина : Краток Ракав ✿Шаблон Тип : Леопард Печати ✿Стил : Мода,Причинска ✿Карактеристики : Трендовски 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2. Стилски и модата се направи повеќе привлечна 3. Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Пакет вклучуваат 1 PC Женска Врвот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата