UBFEN Женска Работи Чевли Мода Патики Спортски Неформални Обувки Одење Фитнес Џогирање Атлетик Затворен Отворено

UBFEN Женска Работи Чевли Мода Патики Спортски Неформални Обувки Одење Фитнес Џогирање Атлетик Затворен Отворено

Това е достапна
DEN 645.60
Количината на стоката:

Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 1.25".На дише мрежа горниот дел е многу мека ,носат-отпор,виткање &удобно дека може да се носат при одење ,спортски ,пешачење и отворено чевли.Малку-се водат Vamp : Тоа се во согласност со човечки инженеринг,заштита на нозете и ги задржи нозете здрави.Класичен Outsole Моделот Обезбедува Голема Стабилност И Влечење.Не се лизга единствена зголемува триењето и циркулацијата на воздух, што го прави вашиот акција за побезбеден.Примена : Погоден за трчање, патот одење, светлина пешачење тема parktravel, кампување, џогирање во патниот и патот урбани рекреација, кошарка, други отворено multisports и дневните активности.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата