BangQiao Мали 12.20 Инчен Пластични Правоаголна Прозорец Кутија Колонист Тенџере Сад со Чинијата за Внатрешна и Надворешна Употреба, Пакет од 3, Беж

BangQiao Мали 12.20 Инчен Пластични Правоаголна Прозорец Кутија Колонист Тенџере Сад со Чинијата за Внатрешна и Надворешна Употреба,

Това е достапна
DEN 1696.80
Количината на стоката:

Дизајниран со солидни и цврсти пластични изградба на мали решетки шема тенџере површината додадете една убава земја стил прилог во вашата градина.Отстранлив фах собира вишокот на вода за да се спречи хаос и заштита на биро или кат површина од дамките.Карактеристики на поставените дното во центарот за подобрување на струење на циркулацијата, вкупно 10 дренажа дупки на базата за оптимална влажност на управување.Беж боја правоаголна прозорец колонист со чинијата, може да бидат прикажана на балкон, тремот, кујна, канцеларија за декорација цел.Пакетот вклучува 3 поставете мали пластични правоаголна тава колонист со монтажни послужавник, двете достапни за внатрешна и надворешна употреба, надворешниот тенџере димензија : 12.20"L x 5.40"W (отвори големина), 10.00"L x 3.40"W (база големина), 4.95" (висина).Големина : 12.20 инчен (должина) | Боја : Беж.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата