50Pieces Божиќ Браун Kraft Хартија Божиќ Подарок Ознаки со Twine String Вратоврска на Мазни за Пишување со Дупки DIY Божиќ Одмор Присутни Заврши Печат и Декорација на Етикетата ?

50Pieces Божиќ Браун Kraft Хартија Божиќ Подарок Ознаки со Twine String Вратоврска на Мазни за Пишување со Дупки DIY Божиќ Одмор

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

♥ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ♥ Нашиот Божиќ тагови кои се сите опфатени со заштита слој на површината на предната страна, вода-доказ и дамка-отпорни.Како и за задната страна, ознаката е лесно да се напише, нема мастило крварење.Секое парче на ознаката има пред-удирани со тупаници дупка за twine string, лесно да се откажам. ♥ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ♥ Нашиот Божиќ ознака е направен од високо-квалитетен картон, цврсти и издржливи, навремено отпорни и тешко да се откине.Мастило на ознака е не-токсични и без мирис, еко-пријателски и кожа-пријателски.На twine е направен од чист памук, со голема сила и нема боја исчезнува загриженост. ♥КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН♥ - Старото време шарм и класичен, 14 различни дедо дизајни : снешко, елка, ирваси, бел и така натаму.Обидувајќи се да одат повеќе едноставни овој Божиќ нема сјајот нема glitz.На грб дизајн ви дава простор да го напишете вашиот благослов зборови, Може да Убавината и Радоста на Божиќ Останува со Вас во Текот На Божиќ. ♥РАЗНИ АПЛИКАЦИИ♥Нашиот подарок ознаки се совршен избор за Нова Година и Божиќ.Совршена како сакаат картичка за Дедо Мраз.Можете да ги запишете вашите желби и му висат на местото тој може да се најде.Исто така погоден како елка украси.Идеален подарок и сувенири завиткување на ознаки за да ги направи еден-на-еден вид. ♥ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ♥50x Божиќ Подарок Ознака (доаѓа со 9 различни дизајни, секој дизајн содржи 5 КОМПЈУТЕРИ ознаки).Со 50 slings.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата