AABABUY 2yards Петел Hackle Пердув Дополнителните Намали за 4-6 во Ширина (Розева)

AABABUY 2yards Петел Hackle Пердув Дополнителните Намали за 4-6 во Ширина (Розева)

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Обоена петел пердув дополнителните украси.Пердув дополнителните намали за 4-6" во ширина,тоа е реална и природна.Должина : 2 метри.Одговара за DIY Фустан за Шиење Занаети Костими Фаза Декорација,свадба декорација партија резерви.Петел пердув дополнителните украси имаат многу Бои За да Изберете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата