Имајќи Челик Цилиндар Железнички Линеарна Вратило Директно Круг Род 6Mm Пречник од 6Mm Линеарна Оптичка Оска Мазна Род Цилиндрични Водич Имајќи Челик(300мм)

Имајќи Челик Цилиндар Железнички Линеарна Вратило Директно Круг Род 6Mm Пречник од 6Mm Линеарна Оптичка Оска Мазна Род Цилиндрични

Това е достапна
DEN 1562.40
Количината на стоката:

Направен Од Висок Квалитет, Имајќи Челик, Линеарна Род Се Издржливи И Здрав.Тоа Е Погоден За Висока Брзина, Ниско Ниво На Бучава И Висока Прецизност Опрема.Ова Упатство Род Е За Линеарно Движење, Автоматски Машини, Шприцоване Машина, Итн.Апликациите Се Голема, Особено Во Имајќи Цел.Површината Е Сосема Мазна, Отпорни На ' Рѓа И Корозија.Спецификации : Должина : 200 Mm, 300мм, 400 Mm, 500 Mm (Изборен) Дијаметар : 6 Mm Материјал : Имајќи Челик Прецизност Одделение : G6 Дозволено Статички Момент Од Сила : 65 Kn.М Количина : 1 Pc Тежина : 46 G, 70 G, 93 G, 115 G(Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 X Линеарна Род.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата